IT risinājumi
jūsu biznesam

 

 

Mūsdienās Microsoft Office 365 pakalpojumi tiek plaši izmantoti, ļaujot uzņēmumam un ikkatram darbiniekam strādāt jebkurā vietā un laikā. Lai arī Office 365 piedāvā plašu rīku skaitu, visaptveroša datu rezerves kopēšana tajos nav ietverta.

81 % no aptaujātajiem IT speciālistiem piedzīvoja datu zudumu, sākot no vienkāršas lietotāja kļūdas līdz vērienīgiem datu drošības draudiem.

Tas nozīmē, ka arī Jūs un Jūsu uzņēmums ir pakļauts augstam ievainojamību riskam. Pasargājiet sevi ar Veeam® Backup for Microsoft Office 365, novēršot datu zudumus no Office 365, Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive for Business un Microsoft Teams.

 

Kāpēc izmantot Veeam Backup for Microsoft Office 365?

  • Lai aizsargātu savus Office 365 datus no nejaušas izdzēšanas, drošības draudiem un novērstu nepilnības datu saglabāšanas politikās
  • Lai ātri atjaunotu Office 365 rīkus un failus
  • Lai ievērotu visas nepieciešamās juridiskās formalitātes.

 

Jaunais Veeam Backup for Microsoft Office 365 v5 ļauj veikt datu rezerves kopēšanu Office 365 pakalpojumiem, instalējot to jebkurās sistēmās, ieskaitot Azure, AWS Marketplace, IBM Cloud, un glabāt datus visdažādākajās lokācijās, ieskaitot AWS S3, Azure Blob, IBM Cloud un S3 saderīgajiem pakalpojumu sniedzējiem, kas dod jums sekojošas priekšrocības:

  • Izmaksu samazināšana
  • Neierobežotas mērogojamības iespējas
  • Vienkāršu izvietošanu publiskajā mākonī.

 

Aizsargājiet savus Office 365 datus, dublējot tos ar Veeam! Izmēģiniet risinājuma bezmaksas versiju.  

 
IZMĒĢINĀT
 

Ja radās papildus jautājumi, aicinām sazināties ar OptiCom IT speciālistiem, lai varam atrast vispiemērotāko risinājumu Jūsu biznesam.

Rakstot e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanot +371 67331878

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.