IT risinājumi
jūsu biznesam
algosec

Algosec

Kompānija AlgoSec ir pasaules līderis drošības politikas vadības jomā, ļaujot organizācijām vienkāršot un automatizēt drošības operācijas attīstošajos datu centros un tīklos. Vairāk nekā 1000 no pasaules vadošajām organizācijām, tostarp 15 no "Fortune 50" saraksta, paļaujas uz AlgoSec risinājumiem, lai nodrošinātu ātrāku drošības apgādi biznesa lietojumprogrammām, racionalizētu pārmaiņu vadību, nepārtrauktu atbilstību un stingrāku drošību.


splunk

Aruba

Mobilie tīkli, IoT un mākoņi traucē tradicionālajiem uzņēmumiem un izvirza jaunas prasības uzvarētājiem. Aruba veido gudrākus tīklus, kas ir caurskatāmi un paredzami, lai paātrinātu pāreju uz jaunajām sistēmām. Infrastruktūras pakalpojumi tiek piedāvāti kā publiska vai privāta mākoņa programmatūra, kas ļauj droši savienot mobilos un IoT - zem viena jumta.


watchguard

Backbox

Vadošā viedās automatizācijas platforma BackBox maina veidu kā organizācijas pārvalda un pārrauga savu drošības un tīkla infrastruktūru. Piedāvājot vienotu, centralizētu risinājumu visu drošības un tīkla ierīču pārvaldībai, BackBox risinājums automatizē visas operatīvās darbības, tostarp sinhronizāciju, dublēšanu, atkopšanu, līdzekļu pārvaldību, drošības auditus un jaudas optimizāciju vairāk nekā 170 tehnoloģiju pārdevējiem, nodrošinot uzlabotu drošības stāvokli un uzlabojot darbības efektivitāti, infrastruktūras uzticamību un redzamību, vienlaikus samazinot kopējo risku. Kā globāla organizācija ar pārstāvniecību visā pasaulē, BackBox atbalsta klientus visos galvenajos ģeogrāfiskajos reģionos un nozarēs, kas rada ietekmi uz dažādām vidēm un unikālām klientu prasībām.


barracuda

Barracuda

Barracuda Networks, Inc. piedāvā nozares vadošos risinājumus, kas ir paredzēti, lai risinātu galvenās IT problēmas - efektīvi un rentabli, vienlaikus saglabājot klienta atbalsta līmeni un apmierinātību. Barracuda produkti aptver trīs atšķirīgus tirgus, tostarp: 1) satura drošību; 2) tīklu un lietojumprogrammu piegādi un 3) datu glabāšanu, aizsardzību un katastrofu seku novēršanu.


bluecoat

Blue Coat

Blue Coat ļauj organizācijām likt šķēršļus labiem darbiniekiem veikt "sliktus" darbus Internetā. Blue Coat aprīkojumu iespējas nodrošina WEB komunikāciju redzamību un kontroli, lai adresēties pie šodienas jaunajiem darījuma riskiem īpašī neatbilstošs WEB serfings, vīrusi, kuri ir ienesti caur slepeniem kanāliem, tādiem ka momentālā īsziņu nosūtīšana un elektroniskā pasta nosūtīšana caur WEB, arī tīkla resursu nelietīga spyware izmantošana, peer-to-peer (P2P) faila sadalījums un video plūsma. Daudzām pasaules ietekmīgām organizācijām uzticamais Blue Coat ir piegadājis vairāk nekā 18 000 aprīkojumu visā pasaulē.


Check Point

Check Point Software Technologies

Check Point Software Technologies, ir viens no vadošajiem ražotājiem uzņēmumu informatīvo resursu aizsardzības jomā. Firmas izstrādātā SVN (Secure Virtual Network) arhitektūra nodrošina drošu savstarpēju mijiedarbību starp tīkliem, sistēmām, aplikācijām un lietotājiem Internet, Intranet un Extranet vidē.


cisco

Cisco

CISCO SYSTEMS INC ir pasaules mēroga līderis interneta tīklu veidošanā. Cisco risinājumus izmanto pakalpojumu sniedzēji, mazie un vidējie uzņēmumi, kas sevī ietver korporācijas, valsts aģentūras, komunālos pakalpojumus un izglītības iestādes. Cisco tīkla risinājumi savieno cilvēkus, skaitļošanas ierīces un datoru tīklus, ļaujot cilvēkiem piekļūt informācijai vai to pārsūtīt, neņemot vērā atšķirības laika, vietas vai datora sistēmas tipos.


Cyber Ark

CyberArk

CyberArk ir vienīgais drošības uzņēmums, kas strādā, lai novērstu mērķtiecīgus kiberdraudus. Lai cīnītos pret uzbrukumiem, pasaules līmeņa vadošās kompānijas uzticas CyberArk vairāk nekā 50% no Fortune 100, lai aizsargātu vissvarīgākosinformācijas resursus, infrastruktūru un lietojumprogrammas. CyberArk ir būtisks drošības partneris vairāk nekā 3200 globālajiem uzņēmumiem.


Darktrace

Darktrace

Modelējot cilvēka imūnsistēmu, Darktrace tehnoloģija ir pasaules vadoša drošības tehnoloģija uzņēmumiem uz mākslīgā intelekta bāzes ar tūkstošiem klientu visā pasaulē. Darktrace risinājumi palīdz aizsargāt korporatīvos tīklus, mākoņu un virtualizēto vidi, IoT un rūpnieciskās kontroles sistēmas, autonomi atklājot un cīnoties pret jauniem ķiberdraudiem uzņēmumā.


Digital Guardian

Digital Guardian

Nozares vadošais datu noplūdes novēršanas rīks, kā arī datu orientēta parametru noteikšana un reaģēšana (EDR) - visi ir pieejami vienā lielā datu analīzes mākonī. Redzēt, saprast un apturēt gan iekšējus, gan ārējus draudu uzbrukumus sensitīvajiem datiem. 


 width=

Ekran System

Ekran System ir lietotāju aktivitāšu uzraudzības risinājums. Tas ļauj paredzēt, identificēt un novērtēt iekšējos draudus organizācijas tīklā, kuri var rasties lietotāju rīcības rezultātā. Ekran System spēj monitorēt arī priviliģēto lietotāju kontus un sesiju pārvaldības (privileged account and session management – PASM).


fortinet

Fortinet

Fortinet nodrošina augsti novērtētu tīkla drošību un saturu, kā arī drošus piekļuves produktus, kas inteliģenti strādājot izveido kopīgu sistēmu. Fortinet unikālā drošības sistēma apvieno drošības procesorus, intuitīvu operētājsistēmu un piemēro draudu izlūkošanu, lai sniegtu pārbaudītu drošību, izcilu veiktspēju un labāku kontroli, vienlaikus nodrošinot vieglāku administrēšanu. 


Fujitsu

Fujitsu

Fujitsu apkalpo lielas korporācijas, mazus un vidējus uzņēmumus un darbojas visos svarīgākajos tirgos Eiropā, Tuvos Austrumos un Āfrikā. Fujitsu Siemens piedāvā unikālu pasaules klases datoru tehnoloģiju un IT infrastruktūras risinājumus. Fujitsu Siemens ir vadoša Eiropas IT kompānija ar stratēģisku mērķi uz jaunās paaudzes Mobilitāti un Biznesam Kritiskiem Datoru produktiem, pakalpojumiem un risinājumiem. Kompānijas IT produktu un pakalpojumu augstā kvalitāte, drošums un izturība sekmē klientu ražīgumu un panākumus.


HP

Hewlett-Packard

Hewlett-Packard ir viena no lielākajām industriālajām organizācijām Amerikas Savienotajās Valstīs un viena no pasaules svarīgākajām datoru kompānijām. Šī kompānija projektē, izstrādā un apkalpo elektronisko produkciju un mēru sistēmas, kā arī skaitļošanas un komunikāciju tehniku, kura tiek izmantota biznesā, industrijā, tehnoloģijā, zinātnē, medicīnā un izglītībā. Kompānijā ir vairāk nekā 24,000 produktu nosaukumu ieskaitot datorus, perifērijas produkciju, elektroniskās pārbaudes un mēru sistēmu, tīklu produkciju, medicīnas iekārtas, instrumentus ķīmiskajai analīzei, kalkulatoriem un citiem elektroniskajiem komponentiem.


IBM

IBM

IBM piedāvā plašu integrēto e-biznesa risinājumu diapazonu, kuri ir radīti, lai apmierinātu dažādu nozaru uzņēmumus , kā arī mācību, veselības aprūpes un valsts iestāžu prasības visā pasaulē.


infoblox

Infoblox

Infoblox nodrošina efektīvu tīkla inteliģenci uzņēmumiem, valsts institūcijām un pakalpojumu sniedzējiem visā pasaulē. Viņi ir līderi DNS, DHCP un IP adreses vadībā, kas pazīstama kā DDI. Infoblox dod iespēju tūkstošiem organizāciju kontrolēt un aizsargāt savus tīklus no to kodola, ļaujot tiem palielināt efektivitāti un redzamību, uzlabot klientu apkalpošanu un izpildīt atbilstības prasības. Ar Infoblox, organizācijas var aizsargāt pret pieaugošo ļaundabīgo programmu plūsmu un kiberuzbrukumiem.


junipernetworks

Juniper Networks

Juniper Networks NetScreen ir rentabli drošības risinājumi, kas nodrošina uzņēmumu attālināto saišu, reģionālo ofisu un tīkla perimetra, kā arī visas tīkla infrastruktūras, aizsardzību, neietekmējot veiktspēju. Labākās NetScreen funkcionalitātes var būt izvērstas tā, lai nodrošinātu nepieciešamo tīkla un programmatūras aizsardzības līmeni.


 width=

Keeper Security

Keeper Security – biznesa paroļu pārvaldnieks un elektroniskais drošības “maciņš. Keeper izmanto Record Level Encryption un FULL Zero Knowledge, kas ir Keeper galvenās priekšrocības.


 
mcafee

McAfee

McAfee ir pasaulē lielākais drošības tehnoloģiju uzņēmums. Īstenojot proaktīvus un pārbaudītus risinājumus un pakalpojumus, kas palīdz aizsargāt sistēmas un tīklus visā pasaulē, McAfee aizsargā patērētājus un dažāda lieluma uzņēmumus no jauniem ļaunprātīgu programmu un online draudiem. Risinājumi ir izstrādāti vienotai darbībai, integrējot aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru un spiegprogrammatūru, un vīrusa aizsardzību ar drošības vadības iespējām, kas nodrošina nepārspējamu redzamību un analīzi reālā laikā, samazina risku, nodrošina atbilstību un palīdz uzņēmumiem sasniegt darbības efektivitāti.


microsoft

Microsoft

Kompānijas Microsoft mērķis ir nodrošināt visus ar labu programmatūru - jebkurā laikā, jebkurā vietā. Ieņemot vadošo vietu datorprogrammatūras ražošanā, Microsoft cenšas piedāvāt modernu produkciju un pakalpojumus, kuri atbilst pasūtītāju vēlmēm.


microsoft

Nakivo

Nakivo ir privātuzņēmums, kas dibināts 2012. gadā. Nakivo izstrādā ātru, uzticamu un pieejamu datu aizsardzības risinājumu virtuālajai videi. Vairāk nekā 10000 uzņēmumi izmanto NAKIVO Backup & Replication, lai efektīvāk aizsargātu un atgūtu savus datus. Vairāk nekā 180 hostinga, pārvaldes un mākoņa pakalpojumu sniedzēji izmanto Nakivo programmatūru, lai saviem klientiem nodrošinātu VM BaaS / DRaaS. Nakivo ir vairāk nekā 3000 partneru 137 valstīs visā pasaulē.


networkinstruments

Network Instruments

Network Instruments ir viens no vadošajiem datortīklu analīzes rīku un iekārtu piegādātājiem. Observer produktu klāsts nodrošina paketes uztveršanu/dekodēšanu , SNMP datu vākšanu, RMON/SMON atbalstu un ilgtermiņa tendences analīzi un atskaišu ģenerāciju.


netwrix

Netwrix

Netwrix Corporation koncentrējas uz pilnīgas pārredzamības nodrošināšanu, datu drošībai un risku mazināšanai hibrīdās IT vidēs. Fokusēts skatījums ļauj piedāvāt daudz stingrāku funkcionalitāti nekā mantotās izmaiņas revīzijas rīki. Vairāk nekā 160 000 IT departamentu visā pasaulē jau ir izvēlējušies Netwrix Auditoru.


opswat

Opswat

Opswat ir vadošs drošības iekārtu ražotājs. Kompānija specializējas uz antivīrusiem, anti-spyware, firewall un pārlukprogrammu drošības integrāciju. Tā ir dibināta 2002. gadā un atrodas San Francisko, Kalifornijā, kā arī to ofisi ir atrodami Herzlijā un Izraelā. Pats būtiskākais drošības jautājums tīklu uzstādīšanas procesā ir saistīts ar attālinātu lietotāju, kuram ir iespēja savienoties (un inficēt) ar korporatīvo ofisu caur VPN. Opswat risina jautājumu, kā nodrošināt un pārvāldīt VPN lietotāju drošību caur tīklu.


Radware

Radware

Radware (NASDAQ: RDWR) ir globāls lietojumprogrammu piegādes un kiber drošības risinājumu līderis virtuālajiem mākoņdatošanas un programmatūras datu centriem. Tās godalgotais risinājumu portfelis sniedz pakalpojuma līmeņa garantijas biznesa kritiskām lietojumprogrammām, vienlaikus maksimizējot IT efektivitāti. Radware risinājumi ļauj vairāk kā 10 000 uzņēmumu un pārvadātāju klientiem visā pasaulē, ātri pielāgoties tirgus problēmām, saglabāt darbības nepārtrauktību un sasniegt maksimālu produktivitāti, vienlaikus samazinot izmaksas. 


Radware

Red Hat

Kompānija Red Hat piedāvā uzņēmumiem atvērtā koda programmatūras produktus. Red Hat palīdz standartizēt dažādas vides, izstrādāt mākoņdatošanas lietojumprogrammas, integrēt, automatizēt, aizsargāt un pārvaldīt sarežģītas vides, izmantojot atbalsta, apmācību un konsultāciju pakalpojumus.


rsa

RSA Security

RSA Security godalgotie risinājumi, tādi kā identitātes un piekļuves vadības risinājumi, drošas mobilas un attālinātās pieejas risinājumi, drošas uzņēmējdarbības piekļuves risinājumi, drošu transakciju un lietotāju identitātes aizsardzības risinājumi, nosaka industrijas standartus. Kompānija aizsargā vairāk nekā 15 lietotāju identitātes un triljoniem uzņēmējdarbības transakcijas, kā arī nodrošina datu konfidencialitāti desmitiem tūkstošu programmatūrām visā pasaulē.


safenet

Safenet

Safenet ir līderis digitālajā drošībā, nodrošinot klientus ar risinājumiem komercijas un interneta drošībai kopš 1985. gada. Aladdina produkti ietver sevī: USB bāzētu eToken risinājumu lietotāju autentifikācijai un e-komercijas drošībai; eSafe produktu līniju, kas nodrošina satura drošību, aizsargā datorus un tīklus no tiem neparedzēta un nelietderīga Internetā radīta satura; HASP un Hardlock ir uz aparatūras bāzētas programmatūras drošības sistēmas, kas aizsargā programmatūras izstrādātājus no iespējamas kodu uzlaušanas un pirātisma; un Privilege - programmatūras licencēšanas un distribūcjas platforma.


senhasegura

Senhasegura

Senhasegura ir PAM (Priviliģētās piekļuves pārvaldības) risinājums, kas palīdz centralizēt iekšējo komandu un trešo pušu priviliģēto piekļuvi. Sistēmas "viss vienā" arhitektūra nodrošina augstu pieejamību Senhasegura daudzvietņu infrastruktūrā. Risinājums tiek ieviests dažu minūšu laikā un ir viegli lietojams. Senhasegura ļauj uzņēmumiem īstenot piekļuves kontroli, uzticami aizsargājot IT infrastruktūru no datu noplūdes.


splunk

SimpliVity

Tikai SimpliVity nodrošina industrijas vispilnīgāko hiperkonversiju platformu, apvienojot visas IT infrastruktūras un datu pakalpojumus x86 serveriem. SimpliVity ir tirgus un klientu apmierinātības līderis, kas darbojas pasaules efektīvākajos un elastīgākajos datu centros.


splunk

Splunk

Splunk produkti nodrošina redzamību un izpratni par IT un uzņēmumu. Splunk tika dibināts, lai sasniegtu graujošu jauno redzējumu: padarīt mašīnu datus pieejamus, noderīgus un vērtīgus ikvienam. Splunk risinājumi: infrastruktūras un IT operācijas; pieteikuma piegāde; drošība un atbilstība; biznesa analīze; lietu internets un rūpnieciskie dati. Splunk ir vairāk nekā 13 000 klientu 110 valstīs, kuri izmanto programmatūru, lai uzlabotu pakalpojumu līmeni, samazinātu ekspluatācijas izmaksas, mazinātu drošības riskus, nodrošinātu atbilstību, uzlabotu DevOps sadarbību un radītu jaunus produktus un pakalpojumus.  


symantec

Symantec

Symantec ir globāls līderis informācijas drošībā, kas nodrošina plašu programmas nodrošinājuma klāstu, datoru aprīkojumu un pakalpojumus, kas palīdz maziem, vidējiem un lieliem uzņēmumiem nodrošināt un pārvāldīt savu IT infrastruktūru.


trendmicro

Trend Micro

Trend Micro Trend Micro Inc.ir pasaules līderis tīmekļa antivīrusu un Interneta satura drošības risinājumu piegādē. Trend Micro produkti nodrošina uzņēmumu datortīklus ar centralizēti kontrolējamu ugunsmūri, kas aizsargā PC, datņu serveru, e-pasta serveru un vārteju datu plūsmu. Trend Micro klientiem nodrošina arī plašu tīmekļa pakalpojumu klāstu, tai skaitā e-pasta un tīmekļa satura filtrēšanu un attālināto tīkla antivīrusa aizsardzības pārvaldību.


 width=

Vade

Vade ir globāls kiberdrošības uzņēmums, kas specializējas draudu atklāšanas un reaģēšanas tehnoloģiju izstrādē, izmantojot mākslīgo intelektu. Vade produkti un risinājumi aizsargā patērētājus, uzņēmumus un organizācijas no e-pasta kiberuzbrukumiem, tostarp ļaunprātīgas programmatūras/ransomware, pikšķerēšanas/uzņēmumu e-pasta kompromitēšanas.

Uzņēmums dibināts 2009. gadā. Vade aizsargā vairāk nekā 1 miljardu uzņēmumu un patērētāju pastkastīšu un apkalpo interneta pakalpojumu sniedzēju, mazo un vidējo uzņēmumu un MVU tirgus ar godalgotiem produktiem un risinājumiem, kas palīdz uzlabot kiberdrošību un maksimāli palielināt IT efektivitāti.


vasco

Vasco

Vasco nodrošina uzņēmuma datortīkla drošību, no galvenajiem serveriem līdz pat infrastruktūras risinājumiem, kas ļauj veiksmīgi ieviest drošus e-biznesa un e-komercijas risinājumus, aizsargāt svarīgu informāciju un aizsargāt lietotāju identitāti.


Veeam

Veeam

Veeam Software, vadoša līmeņa VMware Technology Alliance partneris, izstrādā inovatīvus produktus virtuālo infrastruktūru pārvaldībai un datu aizsardzībai. Lietotāji var samazināt izmaksas, samazināt riskus un pilnībā īstenot virtualizāciju ar Veeam risinājumu palīdzību.


Veritas

Veritas

Veritas Technologies ir pierādījis sevi kā ērtas biznesa programmatūras izstrādātāju datu atkopšanai, dublēšanai un arhivēšanai. Uzņēmums piedāvā plašu lietojumprogrammu klāstu, lai efektīvi pārvaldītu lielu datu apjomu uzturēšanu.


vidyo

Vidyo

Vidyo vizuāli savieno pasauli, iekļaujot visaugstākās kvalitātes, visvairāk pielāgojamos, interaktīvos video sakarus plašākajās un visnovatoriskākajās lietojumprogrammās, darbplūsmas un IoT ierīcēs. Nodrošinot vislabāko infrastruktūru un visaugstāko izšķirtspēju, mūsu veiktspēja ir nepārspējama mobilā un mērogā. 


vmware

VMware

VMware ir līderis infrastruktūru virtualizācijas jomā. 4 miljoni lietotāji un vairāk kā 20,000 korporatīvie klienti izmanto serveru konsolidācijas, biznesa nepārtrauktības, uzlabotas programmatūras attīstības un testēšanas, kā arī darbvirsmas vadīšanas un drošības VMware risinājumus.


watchguard

WatchGuard

WatchGuard risinājumi nodrošina nepārtrauktu aizsardzību starp Jūsu klientu tīkliem un ļaunprātīgiem draudiem. Dažādu lielumu uzņēmumi paļaujas uz WatchGuard elastīgo, uz sasniegumiem orientēto tīkla un satura drošību, kas viegli paplašinas, lai pielāgotos izaugsmei.


watchguard

Zabbix

Zabbix ir visaptverošs pārraudzības risinājums, kas ļauj lietotājiem apkopot, glabāt, pārvaldīt un analizēt no IT infrastruktūras saņemto informāciju, kā arī parādīt ekrānā un brīdināt administratorus pa e-pastu, SMS vai Jabber. Zabbix ļauj administratoriem atpazīt servera un ierīces problēmas īsā laika periodā un tādējādi samazina sistēmas dīkstāvi un sistēmas kļūmes risku. Uzraudzības risinājumu aktīvi izmanto mazie, vidēji un lielie uzņēmumi visās nozarēs un gandrīz visās pasaules valstīs.

Rūpniecības iela 5
Rīga LV-1010, Latvija
Tel.: (+371) 6733 1878
Fakss: (+371) 6733 8628
facebooklinkedinyoutubetwitter
 
Tehniskais atbalsts 
(+371) 6732 4438
[email protected]
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.