IT risinājumi
jūsu biznesam

 

Uzņēmumam „Hewlett Packard Enterprise” (HPE) ir jauni tehnoloģiju risinājumi autonoma datu centra izveidei. Mākslīgā intelekta virzītais autonomo datu centrs šajā laikā, kad hibrīda IT arhitektūras turpina kļūt sarežģītākas, IT speciālistiem piedāvā reālas priekšrocības. Lietotājiem un uzņēmumiem ir nepieciešami ātrāki, labāki, lētāki un drošāki datu centru risinājumi.

Vai meklējat uzticamu, efektīvu un viegli pārvaldāmu datu centru un krātuvi?

Lasiet vairāk

Modernizējiet un iegūstiet priekšrocības

HPE autonomajā datu centrā ir ietverti risinājumi vidēji lieliem un lieliem uzņēmumiem, kā arī valsts sektora organizācijām.

OptiCom speciālisti nodrošina jums pilnu mūsdienīgu IT risinājumu klāstu, piemēram, hiperkonverģētos HPE SimpliVity un HPE Nimble Storage risinājumus, kas ir aprīkoti ar HPE Infosight. HPE InfoSight nodrošina mākslīgā intelekta, datormācīšanās un prognozējošās analīzes rīkus, lai padarītu IT infrastruktūru modernu un autonomu. 

Reālā pieredze liecina, ka HPE InfoSight un HPE Nimble Storage mijiedarbojas koordinēti un optimizē datu centra darbību.

  • Izmaksu ziņā efektīva un lietderīga uzglabāšana – samazina uzglabāšanas darbību izmaksas par līdz pat 79 %.
  • Uzlabo IT efektivitāti par līdz pat 85 %.
  • Atver un automātiski atrisina 86 % problēmu.

Izcila mērāmība un izmērītā lietderība pārsniedz 99,9999 %.

Skaties rokasgrāmatā

OptiCom speciālisti zina kā strādāt!

Opticom speciālisti zina kā ieviest un paplašināt mūsdienīgus datu centru risinājumus, un piedāvāt klientiem nepieciešamos IT pakalpojumus. Mēs pārbaudām visas tehnoloģijas un palīdzam klientiem sasniegt lieliskus rezultātus.

  • Spēcīga pieredze, ko nodrošina HPE risinājumi un HPE uzticamais partneris kopš 1995. gada.
  • Pilns mūsdienīgu IT risinājumu klāsts, kā arī jaunu tehnoloģiju ieviešana un īstenošana.
  • Viens kontaktpunkts klientiem, kas ietver apmācītu un sertificētu IT speciālistu pakalpojumus.
  • Datu centra atbalsts visu nedēļu 24 stundas dienā.
  • Ievērojama kompetence IT drošības jomā, droši savienojumi un datu aizsardzība.

Kā rīkoties tālāk?

Vai plānojat pilnveidot un uzlabot sava datu centra risinājumu efektivitāti? Uzņēmumi un organizācijas var uzsākt savu ceļu pretim autonomam datu centram ar HPE Nimble Storage vai HPE SimpliVity un HPE InfoSight. Ja jums jau ir HPE uzglabāšanas risinājumi, piemēram, HPE 3PAR vai HPE ProLiant serveri vai konverģētie risinājumi, jums turpmākā rīcība, lai iegūtu autonomu datu centru, ir pavisam vienkārša.

Kādas priekšrocības jūsu uzņēmumam var sniegt autonoms datu centrs?

Ja vēlaties iegūt vairāk informācijas par jaunākajiem datu centru risinājumiem un OptiCom pakalpojumiem, lūdzu, sazinieties ar mums. Mūsu kvalificētajiem speciālistiem ir kompetence, kas palīdzēs jums palikt uz pareizā ceļa.

Kontakti saziņai: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt., 67331878

Rūpniecības iela 5
Rīga LV-1010, Latvija
Tel.: (+371) 6733 1878
Fakss: (+371) 6733 8628
facebooklinkedinyoutubetwitter
 
Tehniskais atbalsts 
(+371) 6732 4438
[email protected]
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.