IT risinājumi
jūsu biznesam

LDS (LATVIJAS DATORTĪKLU SKOLA) ir Latvijas nozīmīgākais informācijas tehnoloģiju forums, kas norisinās divreiz gadā kopš 1997. gada. Šī gada 27.-28. maijā Latvijas vadošie kiberdrošības un tīkla infrastruktūras speciālisti pulcējās jau 49. reizi. LDS49 norisinājās hibrīda formātā ar interaktīvu tiešsaistes translāciju attālinātiem dalībniekiem. Pasākumā piedalījās vairāk nekā 300 dalībnieku.

Pateicamies konferences dalībniekiem, lektoriem, IT ražotāju pārstāvjiem un neatkarīgajiem IT ekspertiem par produktīvu komunikāciju un atklātām sarunām par aktuālām IT tēmām.

Pirmoreiz LDS ietvaros notika Trend Micro Capture the Flag sacensības. Dalībniekiem bija iespēja pārbaudīt savas zināšanas un prasmes mērķtiecīgos uzbrukumos, IoT, mākslīgajā intelektā un citos kiberdrošības jautājumos.

Paldies par izcilo, unikālo saturu konferences galvenajiem partneriem Check Point Software Technologies, Aruba Networks, Hewlett Packard Enterprise, Veeam, Trend Micro, Veritas, VMware, Fortinet un daudziem citiem pasaules vadošiem kiberdrošības risinājumu ražotājiem.

Pavisam drīz – šī gada 30. septembrī aicinām visus uz jubilejas LDS50 konferenci!

 

Rūpniecības iela 5
Rīga LV-1010, Latvija
Tel.: (+371) 6733 1878
Fakss: (+371) 6733 8628
facebooklinkedinyoutubetwitter
 
Tehniskais atbalsts 
(+371) 6732 4438
support@opticom.lv
Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.