Adrese

Rūpniecības iela 5 – 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Tehniskais atbalsts

+371 67 324 438

IT risinājumi Jūsu biznesam

Uzņēmums
ir dibināts 1994. gadā
Informācijas tehnoloģiju
profesionāļu komanda

IT risinājumi Jūsu biznesam

Uzņēmums
ir dibināts 1994. gadā
Informācijas tehnoloģiju
profesionāļu komanda
Risinājumi
Pakalpojumi
Serviss
Semināri

OptiCom viens no vadošajiem IT integratoriem un risinājumu izplatītājiem Latvijā

250+

sertifikāti par nokārtotiem eksāmeniem

15+

augsti kvalificēti inženieri ar daudzgadu pieredzi

60+

Ethical Hacker sertificēta eksperta veikti ielaušanās testi

Jaunumi

Esi BACKUP trendā! 07/02/2024

2024 Veeam Data Protection Trends Report ir ikgadējs pārskats, kurā apkopotas līdz 13 300 organizāciju datu aizsardzības stratēģijas. Pārskats ir balstīts uz aptaujas, kurā piedalījās 1200 uzņēmumi un IT vadītāji no dažādām nozarēm un reģioniem, kuri dalījās ar saviem izaicinājumiem, plāniem un prioritātēm datu aizsardzības jomā 2024. gadā un turpmāk. Pārskatā ir atklāts, ka kiberuzbrukumi ir galvenais uzņēmējdarbības pārtraukumu cēlonis un, ka organizācijas palielina savus izdevumus datu aizsardzībai, lai panāktu kibernoturību. Tomēr pārskats arī parāda, ka daudzas organizācijas joprojām cīnās ar savu datu aizsardzības risinājumu uzticamību, atkopšanas laiku un modernizāciju.

Vairāk informācijas:
https://go.veeam.com/wp-data-protection-trends-2024?ad=homepage-feature-banner

Vai jūsu WiFi atbilst uzņēmuma uzdevumiem? 11/01/2024

Bezvadu tīkla analīze ir viens no noderīgākajiem IT pakalpojumiem, kas var palīdzēt diagnosticēt Wi-Fi savienojuma problēmas lielās telpās vai ēkās – noliktavās, lielveikalos, ražotnēs, viesnīcās vai universitātes auditorijās.

Wi-Fi tīkla analīze ļauj ātri un efektīvi iegūt priekšstatu par Jūsu bezvadu tīkla stāvokli.

Aicinām uzzināt vairāk par OptiCom pakalpojumu, kas ļauj Jums izveidot uzlabošanas plānu tīkla optimizācijai un problēmu novēršanai: https://www.opticom.lv/lv/pakalpojumi/wi-fi-tikla-analize

Kā atklāt un novērst draudus pirms datu noplūdes? 27/10/2023

Par to un citām kiberdrošības iespējam stāstījām OptiCom stendā “CyberCommando's meetup 2023” pasākumā konferenču centrā “ATTA Centre”.
Ikviens uzņēmums var sastapties ar kiberdrošības incidentiem un nelikumīgām darbībām IT infrastruktūrā. Līdz ar to, apmeklētāju lielu interesi izraisīja informācija par OptiCom Drošības Vadības Centru (SOC), kas nodrošina operatīvu ziņošanu par iespējamiem kiberdrošības apdraudējumiem klienta IT infrastruktūrā.
Datu analīzes sistēmas, kuras mēs izmantojam SOC darbībā, nodrošina drošības notikumu (incidentu paziņojums, kas rodas no tīkla ierīcēm un lietojumprogrammām) analīzi reālajā laikā, un ļauj reaģēt uz tiem, pirms tiek nodarīts būtisks kaitējums.
Paldies pasākuma organizatoriem par uzaicinājumu piedalīties konferencē.

Vairāk informācijas par OptiCom SOC pakalpojumu šeit:
https://www.opticom.lv/lv/pakalpojumi/drosibas-vadibas-centrs-soc

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.