Adrese

Rūpniecības iela 5 – 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Tehniskais atbalsts

+371 67 324 438

Vairāku desmitgažu IT risinājumu pieredze
Latvijas uzņēmumu labā

Uzņēmums OptiCom ir dibināts 1994. gadā un tagad ir viens no vadošajiem IT integratoriem un risinājumu izplatītājiem Latvijas tirgū.

Mūsu speciālisti ir vieni no Latvijas pieprasītākajiem IT ekspertiem pateicoties pastāvīgām apmācībām un sertificēšanai (MCSE, HP ASE & AIS un citās) un spēj nodrošināt profesionālus risinājumus plašam pieteikumu un problēmu klāstam.

OptiCom ir viens no vadošajiem IT integratoriem un risinājumu izplatītājiem Latvijā

250+

sertifikāti par nokārtotiem eksāmeniem

15+

augsti kvalificēti inženieri ar daudzgadu pieredzi

60+

Ethical Hacker sertificēta eksperta veikti ielaušanās testi

OptiCom piedāvā plašu IT risinājumu un pakalpojumu klāstu, lai nodrošinātu drošu mūsu klientu infrastruktūras vidi.

Mūsu galvenie fokusi ir:
Serveru infrastruktūra
Tīkla infrastruktūra
Datu rezerves kopēšana un arhivācija
Kā arī IT drošības un ar to saistītie risinājumi
Mūsu tehniskie speciālisti pastāvīgi paaugstina savu kompetenci, kas nodrošina OptiCom vienus no augstākajiem partneru statusiem pie vadošo IT risinājumu ražotājiem. Mēs esam priecīgi dalīties ar savām zināšanām un prasmēm, un sniegt saviem klientiem profesionālu servisu, kas atbilst ražotāju augstajiem standartiem.
Kopš 2001. gada marta OptiCom strādā pēc ISO 9001:2015 pasaules līmeņa kvalitātes standartiem. Ieviestā Kvalitātes vadības sistēma aptver visas mūsu darbības sfēras IT jomā: IT infrastruktūras un IT drošības risinājumu projektēšana, pārdošana, ieviešana, konsultēšana, apkalpošana un serviss.
OptiCom par mums
OptiCom par mums
OptiCom par mums
Mūsu vērtības
Pieredze un izaugsme

Vairāk nekā 29 pieredzes gadi, rūpējoties par Latvijas uzņēmumu IT infrastruktūru un kiberdrošību. Ilgtermiņa sadarbība ar pasaules vadošajiem IT risinājumu ražotājiem un kopīgi veiksmīgi projekti par labu Latvijas uzņēmumiem un organizācijām – ir mūsu iedvesma nepārtraukti paplašināt profesionālo attīstību un piedāvāt novatoriskus risinājumus esošajiem un potenciālajiem klientiem.

Attieksme un atbildība

Individuāla pieeja katram projektam dod mums iespēju atrast piemērotāko risinājumu. Mūsu tehnisko speciālistu unikāla pieredze un atbildība par piedāvātajiem risinājumiem nosaka labāko rezultātu sasniegšanu.

Profesionalitāte

Klienta apmierinātība un augsta produktu un pakalpojumu kvalitāte – mūsu darbības pamatuzdevums. Mēs pastāvīgi pilnveidojam speciālistu kvalifikāciju un ievērojam kvalitātes standartus, lai piedāvāt labākos IT risinājumus, balstītos uz pārbaudītām un reāli ieviešamām tehnoloģijām.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.