Adrese

Rūpniecības iela 5 – 2, Rīga, LV-1010, Latvija

Tehniskais atbalsts

+371 67 324 438

IT risinājumi Jūsu biznesam

Uzņēmums
ir dibināts 1994. gadā
Informācijas tehnoloģiju
profesionāļu komanda

IT risinājumi Jūsu biznesam

Uzņēmums
ir dibināts 1994. gadā
Informācijas tehnoloģiju
profesionāļu komanda
Risinājumi
Pakalpojumi
Serviss
Semināri

OptiCom viens no vadošajiem IT integratoriem un risinājumu izplatītājiem Latvijā

250+

sertifikāti par nokārtotiem eksāmeniem

15+

augsti kvalificēti inženieri ar daudzgadu pieredzi

60+

Ethical Hacker sertificēta eksperta veikti ielaušanās testi

Jaunumi

Kā atklāt un novērst draudus pirms datu noplūdes? 27/10/2023

Par to un citām kiberdrošības iespējam stāstījām OptiCom stendā “CyberCommando's meetup 2023” pasākumā konferenču centrā “ATTA Centre”.
Ikviens uzņēmums var sastapties ar kiberdrošības incidentiem un nelikumīgām darbībām IT infrastruktūrā. Līdz ar to, apmeklētāju lielu interesi izraisīja informācija par OptiCom Drošības Vadības Centru (SOC), kas nodrošina operatīvu ziņošanu par iespējamiem kiberdrošības apdraudējumiem klienta IT infrastruktūrā.
Datu analīzes sistēmas, kuras mēs izmantojam SOC darbībā, nodrošina drošības notikumu (incidentu paziņojums, kas rodas no tīkla ierīcēm un lietojumprogrammām) analīzi reālajā laikā, un ļauj reaģēt uz tiem, pirms tiek nodarīts būtisks kaitējums.
Paldies pasākuma organizatoriem par uzaicinājumu piedalīties konferencē.

Vairāk informācijas par OptiCom SOC pakalpojumu šeit:
https://www.opticom.lv/lv/pakalpojumi/drosibas-vadibas-centrs-soc

OptiCom ir apstiprinājis HPE pilnvarotā servisa centra statusu ar visaugstāko procedūru un speciālistu kompetences novērtējumu! 12/10/2023

OptiCom ir HPE autorizēts servisa centrs un mūsu speciālisti pastāvīgi uzlabo savas prasmes.
Saskaņā ar HPE (Partner Ready for Service Delivery Break&Fix and Installation&Startup) pilna audita rezultātiem, kas tika apkopoti šī gada augustā, OptiCom speciālistu kompetence darbā ar HPE produktiem un pakalpojumiem tika novērtēta ļoti augstu.

OptiCom dara visu iespējamo lai nodrošinātu saviem klientiem profesionālo pakalpojumu, kas atbilst HPE augstajiem standartiem.

Vairāk informācijas par HPE servisa centra pakalpojumiem:
https://www.opticom.lv/lv/serviss/hpe-autorizets-servisa-centrs

LDS konference iekļauta kiberdrošības kompetenču kopienas CERT.LV pasākumu bukletā 05/10/2023

29. – 30. septembrī norisinājās kārtējā Latvijas Datortīklu Skolas sesija.

Dalībniekiem bija lieliska iespēja apmeklēt vadošo kiberdrošības un tīkla infrastruktūras ekspertu lekcijas un tehniskās demonstrācijas. Iepazīt jaunākās tehnoloģijas un personīgi satikties ar ražotāju pārstāvjiem.

Lielu interesi izraisīja CERT.LV kiberdrošības speciālista uzstāšanās, kuras laikā konferences dalībnieki saņēma padomus aizsardzībai pret izspiedējvīrusu radītajiem kiberdraudiem.

Esam pārsteigti, ka LDS 52. sesija tika iekļauta CERT.LV bukletā kā kiberdrošības kompetenču kopienas un partneru pasākums, Eiropas kiberdrošības mēneša ietvaros. Buklets publicēts Eiropas Komisijas un Aizsardzības ministrijas mājaslapā.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai atbalstītu jūsu pieredzi mūsu mājas lapā. Turpinot izmantot mūsu vietni, jūs piekrītat izmantot mūsu sīkdatnes.